Masz pytanie? Zadzwoń: +48 74 3000 333 +48 94 7000 222 +48 71 307 31 11

Oferty specjalne

oferta specjalna
obiekt na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Muchobór Mały, Jana Szczyrki

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Mały, Jana Szczyrki
obiekt na sprzedaż

CHN-BS-26589

Nowoczesny biurowiec w prestiżowej lokalizacji – Wrocław, ul. Jana Szczyrki 12 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana trzykondygnacyjnym nowoczesnym biurowcem.  Obiekt znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Fabryczna ...

Powierzchnia
2 560,00 m2
Cena za m2
7 031,25 zł
cena 18 000 000
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Bielawa, Młodych

Bielawa, Młodych
dom na sprzedaż

CHN-DS-26684

TA OFERTA TYLKO U NAS - WYŁĄCZNOŚĆ. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący zlokalizowany w górnej części miasta Bielawa przy ulicy Młodych 27.  Budynek o powierzchni całkowitej ok. 250 m2 (ok. 160m2 powierzchni użytkowej)  Dom składa się z ...

Powierzchnia
250,34 m2
Powierzchnia działki [m2]
522 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 655,03 zł
cena 915 000
dom na sprzedaż - Bielawa, Młodych
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Szklarska Poręba, Turystyczna

Szklarska Poręba, Turystyczna
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26804

OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC2% - Podana cena jest ceną brutto.  Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie przy ulicy Turystycznej.  Doskonała lokalizacja w odległości 300m od stoku SKI Arena Szrenica oraz ...

Powierzchnia
43,51 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20 900,00 zł
cena 909 359
mieszkanie na sprzedaż - Szklarska Poręba, Turystyczna
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Siechnice (gw), Radwanice, Skrajna

Siechnice (gw), Radwanice, Skrajna
mieszkanie na sprzedaż

CHN-MS-26856

TA OFERTA TYLKO U NAS - WYŁĄCZNOŚĆ Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w podwrocławskiej miejscowości RADWANICE przy ulicy Skrajnej. Lokal mieszkalny znajduje się na ostatnim II piętrze, dysponuje powierzchnią użytkową 59,09 m2 (+antresola) ...

Powierzchnia
59,09 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 521,75 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Siechnice (gw), Radwanice, Skrajna

rozumiem

Partnerzy